Agnė Martinkėnė

Vestuvių planuotoja


Sveiki, čia aš, Jūsų planuotoja, kitoj ekrano pusėj! :) Viskas prasidėjo labai paprastai.. kai pati ištariau "Taip". Tuo metu net į galvą nešovė iki ko tai gali užaugti. Savo vestuvių planavimas teikė didelį džiaugsmą, jaudulį, viskas truko beveik metus, per tą laiką supratau kokia esu smulkmeniška, reikli sau ir kitiems, siekianti maksimumo. Smagu, jog rezultatas vestuvių dieną viršijo ne tik mūsų lūkesčius, bet ir svečių, kurie vis klausinėjo, kas buvo mūsų šventės planuotoja. Jaučiaus lyg ant sparnų :) praėjo mėnesis, du..ir apėmė kažkoks liūdesys, kad viskas baigės. O man tai trūksta ieškojimo, planavimo, nervavimosi :) tai štai pamąsčius, pastūmėta draugų, giminaičių nusprendžiau užsiimti vestuvių planavimu rimtai. Ir ką jūs galvojat? Kuo toliau, tuo labiau mane tai "veža"!

Dabar vis sklando nuomonės, kad visi Lietuvoje šiais laikais visi kas netingi yra dizaineriai, siuvėjai, aktoriai, muzikantai, kulinarai, planuotojai. Bet NE, mielieji, aš ne šiaip planuotoja, aš būsiu geriausia! Geriausia Jums ir sau. Turiu labai daug užmojų, siekiu ne "šiaip sau" organizuoti šventes, o atiduodu visą širdį, jėgas ir idėjas, kurių tikrai netrūksta. Kaskart po vestuvių fizinį nuovargį atperka džiaugsmas, padėkos ir jaunųjų šypsenos. Tereikia laiko ir Jūsų pasitikėjimo manimi, o tada aš jau užkariausiu planavimo pasaulį! :) Mano tikslas paprastas - būti viena iš geriausių vestuvių planuotojų Lietuvoje.

Apie mane spaudoje:
- Interviu lietuve.lt

- Mados puryčiai 15min.lt 

- Vestuvinių suknelių pristatymas "Nuotaka kerėtoja" delfi.lt

Tai štai, šiandien esu Jums, nes be Jūsų nebus ir manęs! Esu įkvėpta savo pačios vestuvių, kupina minčių, entuziazmo ir gėrio, viskuo pasidalinsiu ir su jumis :)

Ši veikla ne darbas, o malonumas!