Tinklaraščiai

V&Ž istorija publikuota žurnale

JI – su plačia šypsena ir užtikrintai per gyvenimą žengianti moteris;  jo ramybės, pilnatvės ir gerumo oazė.
JIS  - vietoje nenustygstantis ekstremalas ir turintis puikų humoro jausmą vyras; jos tvirtas petis ir niekada neleidžiantis sėdėti vietoje gūsis.
JIE ABU – itin charizmatiška ir harmoninga pora ištroškusi nuotykių bei kelionių. Jie vienas kitą tobulai papildantys ir turintys vieną bendrą didelę svajonę, link kurios nusprendė keliauti kartu.

0 Comments

Nebeklijuokime plaukų!

Nežinau kas tai.. ar kreipimasis, ar nuogastavimai, ar noras judėti pirmyn.. bet šis blogo įrašas turbūt ir nuotakoms, ir į kirpėjoms, ir man pačiai, kaip vestuvių planuotojai. Dažnai nuotakos perskuba ir net neišsirinkę suknelės jau planuojasi likusį savo įvaizdį, tad ne kartą teko matyti įsigytus papuošalus, kurie netinka prie suknelės, todėl tenka pakeisti (neskubėkite, kam išlaidauti du kartus), arba neišsirinkus suknelės pasidaro bandomąją šukuoseną ir makiažą. O kurgi jūs taip skubate, merginos?

0 Comments

KAIP POZUOTI VESTUVIŲ DIENĄ?

Dažnai pasirinkę fotografą nuotakos pradeda stresuoti (jaunikių nepamirštam, bet jie stresuoti pradeda tik vestuvių dieną arba išvis nepradeda) – o kaip gi reiks elgtis, kaip stovėt prieš objektyvą, šypsotis ar ne, paimti vyrą už rankos ar ne, galime bučiuotis ar ne? Nes juk kiekvienai porai norisi atminčiai gražių nuotraukų.. Turime keletą patarimų nuotakoms, kaip reiktų nesiruošiant pasiruošti vestuvinei fotosesijai :) 

 

0 Comments

Detalės - pagrindas

Aš esu iš tų planuotojų, kurioms detalės yra vestuvių akcentas. Jos neretai tampa vinuku, kartais užsikuičiu beieškodama tų vyšnių ant torto, bet kai atrandi, praktiškai geriau nei atėjęs penktadienis :) Tereikia į tam tikrus dalykus pažiūrėti šiek tiek kitaip, o kartais tiesiog išdrįsti. Šie mano žodžiai puikiai tinka nuotakos aprangai. Dažniausiai su nuotaka kartu vykstam ieškoti tos svajonių suknelės.

0 Comments

Nuo šiol išvažiuojamai santuokai jokių kliūčių!

Seimas uždegė žalią šviesą išvažiuojamosioms ceremonijoms! Labai šito laukiau, nes tai išties šarminga santuokos dalis, kiekviena ceremonija gali tapti visiškai išskirtinė, jaunieji nuo šiol gali rinktis būtent jiems reikšmingas vietas, kur jie susipažino ar pasipiršo, pamatė pirmą saulėtekį ar prisiekė amžiną meilę... Drąsiai galėsite tuoktis toje pačioje vietoje, kur vyks šventė, taip supaprastinant vestuvių dienotvarkę.

0 Comments

Miesto raganos

Tarp intensyvių susitikimų su savo jaunaisiais šios savaitės veiklos vinukas tapo Liutauro Salasevičiaus pristatymas „Miesto raganos“. Mes kaip dvi  prijaučiančios Kauno raganaitės negalim praleisti tokio renginio :) Siautulingas pristatymas, ką aš jum galiu pasakyti!

0 Comments

"50 pilkų atspalvių" vestuvėse?

Kad ir kas ką besakytų, visai neseniai kito teatrų šviesą išvydęs filmas „50 pilkų atspalvių“ sužavėjo daugumą damų. Noriu tikėti, kad ne tik :) Greičiausiai ne vienam skaitytoju ir žiūrėtojui kilo mintis – o jeigu šią temą panaudojus savo vestuvėse? Atsakymas: o kodėl ne?

0 Comments

51 priežastis nuspalvinti Jūsų vestuves AUKSU

Šį kartą kalbėsiu trumpai - paveikslėliais. Aukso tematika vestuvėse išties LABIAU nei labai tinkama, svarbu teisingai ją įgyvendinti. Žiūrėdami šį albumą, pamilsite aukso temą kaip ir aš - netikėtai, bet ilgam.

0 Comments