A&E vestuvės

2017-09-09, kai įsimyli savo klientus :)

Kai kurios istorijos jau bręsta metus, bet sąžinė vis primena "Agne, juk turi kuo dalintis, kodėl to nedarai?". Ir šįvakar jau turbūt toji sąžinė mane galutinai prispyrė, nes įprastai arba darbas, arba norisi pailsėti nuo darbo :) praūžė 2018-ųjų sezonas, lengvas nebuvo, su įvairiais iššūkiais, prarastom kėdėm, avarijom vestuvių rytą, neprisistačiusiais tiekėjais, bet tai turbūt tik užgrūdina ir per nemažą kiekį vestuvių, visgi belieka save guosti - pasitaiko. Nors neturi, planuotojos negali sau leisti "pasitaiko", bet visgi šis sezonas diktavo savo madas. Nepaisant visko baigėsi puikiai, visos negandos jau užanty, dauguma jaunųjų net nepastebėjo, nes išspręstos greitai ir kūrybiškai. Tačiau nors ir sezonas pasibaigė - sezonas prasideda. Kiekvieną vakarą, kiekvieną rytą guluosi ir keliuosi su jaunaisiais, su mintimis, kad jau laikas parašyti ten, laikas susitikti, laikas pradėti derinti pirmuosius kvietimus, o ir vedėjui pats tas skimbtelt. Žodžiu galva galvelė..verda kaip skruzdėlynas, bet po šapelį, po mintelę prieš miegą ir iš to gimsta jūsų šventės :)

Prisiguodžiau ir prisipasakojau čia prie Akvilės ir Edgaro šventės visai nepelnytai, nes praeitą rugsėjį taip nuoširdžiai davėm judesio! Šitų žmonių mielumas atpirktų visas negandas, tik bėda, kad jų nebuvo :D radom čia bėdą, taip?!

Tiesa pasakius šventę planavome ilgai ir nuosekliai, viską dėliojome į savo stalčiukus laiku, sąžiningai ir su porcija meilės. O kai po Akvilės ir Edgaro vestuvių atėjo jų liudininkai su prašymu suplanuoti vestuves, tai plojau atsistojus, nes ta kompanija užkrečia tokia jaukumo doze, kad kartais negaliu atsidžiaugti, kaip tie žmonės mane rado, ir kodėl man taip pasisekė, o ne kitai planuotojam. Na bet turbūt kiekvienai savos dozės :)

Jaunųjų vestuvių dieną fiksavo Donatas UFO, kuris šiai dienai kaip su dalgiu šienauja visus tarptautinius apdovanojimus. Šaunuolis, Donatai, Tu to vertas!

 

dgdgd