Levandomis kvepiančios vestuvės

Kai provansu kvepia kiekvienas žingsnis...

Levandos… ne vienas gėrisi jų spalva ir kvapu. Negalėdami atsispirti jų žavesiui ilgesingai žvelgia į paveikslėlius su plačiai nusidriekusiais levandų laukais. Juk dažnai norisi to, ko turėti negali. Tačiau Įkvėpta Vestuvėms studija bendradarbiaudama su ūkininke Nathalie gyvenančia Prancūzijoje, Provanse, iš savo vyro šeimos paveldėjusia 50 hektarų levandų laukų, levandas atgabensime tiesiai į jūsų vestuves.

Tiesiai iš Provanso parūpinsime jums kokybiškiausių levandų puokščių jūsų vestuvių puotai ar vakarienės stalui restorane. Nepriklausomai nuo to, ar pageidautumėte tik vienos ar tūkstančio, kiekviena jūsų levandų puokštė bus kruopščiai nuskinta, pakedenta, Provanso saulės išbučiuota ir priliesta rūpestingų mūsų studijos rankų, atvyks tiesiai ant jūsų vestuvių stalų.

O juk taip smagu būti išskirtiniams! Jeigu sudomino ši mintis, kreipkitės, išpildysime Jūsų svajonę. Beprotiškai laukiame drąsių ir nebijančių išsiskirti porų. Ko tik nepadarysim iš levandų: ir puokštės, ir stalo dekoras, ir dovanėlės svečiams, ir pakvietimai, ir torto/keksiukų papuošimas, fantastiškas jaukumas ir kvapas. Jums tereik norėti ;)

Parsiųskime šviežią ir gaivią provanso dvasią į jūsų šventę..