R&G vestuvės

2019-06-01, kai juokiamės iš mėlynų dantų :)

Tai buvo pora, kuri kėlė tiek man, tiek sau iššūkius, norėjo įdomesnės stilistikos šventės, kuri bylotų būtent apie juos - jaunuosius ir jų šeimą. Tad nuo pirmos minutės, stengėmės nuolat galvoti, kad svečiai jaustųsi ypatingai tiek dienos metu, tiek vakaro programoje, kurią vedėjas Tautvydas specialiai adaptavo pagal jaunųjų norus ir papasakotas istorijas apie artimuosius. Panašu, kad ir patiems svečiams tai buvo labai maloni staigmena, nes ašara per skruostą tą vakarą riedėjo ne vienam, oj ne vienam :) 

Ceremonija surengėm nuostabiam Kauno Senamiesčio kiemelyje - Maironio muziejuje. Oras lepino kaip niekad, nors baimių buvo kaip visad... Su saulės spinduliais ir paukščiukų čiulbėjimu pradėjome mažiau įprastą - humanistinę cereminiją. Humanistinė - ne religinė vestuvių ceremonija suteikia jums galimybę susituokti kur jūs norite, kada jūs norite ir kaip jūs norite. 

Išsigryninti šventės vietą padėjo noras švęsti lauke, tad po apmąstymų pasirinkome "Tony Resort" vieną iš vilų ir įsirengėme ten gan neįprastai. Nuo pirmųjų susitikimų jaunuosius "užkabino" mano pasiūlytas variantas švęsti ant bačkų ir baro stalų, tik pradžioj buvo sunku vizualiai viską apdėlioti, bet šiuo klausimu mums labai padėjo Rustic wedding, iš kurių rankų gavo viiiską ką norėjome ir įsivaizdavome. Tad didžiausios padėkos skrieja jums, mielieji.

Pasitvirtinę neįprastus "stalus" stengėmės nenuklysti ir su likusiu dekoru, gėlėmis, išlaikyti chic rustic stilistiką. Pradžioje Rūta labai norėjo levandų, tačiau birželis ne visai levandinis, tad puikiai pasitarnavo lubinai. Dekoro klausimu padirbėjo "Kvietkos", su kuriom visad paprasta ir malonu bei linksma :) žinot, sakiau ir sakysiu, labai paprasta būti planuotoja, kai jaunieji pasitiki tavimi, o tu pasitiki savo tiekėjais. Tada viskas eina kaip iš pypkės ir kiekvienas gali dirbti savo darbą, realizuoti įdomias idėjas, nuveikti kažką mažiau įprasto ir finale pradžiuginti jaunuosius.

Na o geriausiai apie viską byloja nuotraukos. Ačiū SP fotografija, jūs puikūūūūs, nuotraukos taip pat!

 

 

 

 

    

 


Ir pabaigai, prie linksmojo tortuko, kuris visiems nudažė dantukus :))
 
Su darbiniais veidukais.. ir tikraisiais :D