"50 pilkų atspalvių" vestuvėse?

Kad ir kas ką besakytų, visai neseniai kito teatrų šviesą išvydęs filmas „50 pilkų atspalvių“ sužavėjo daugumą damų. Noriu tikėti, kad ne tik :) Greičiausiai ne vienam skaitytoju ir žiūrėtojui kilo mintis – o jeigu šią temą panaudojus savo vestuvėse? Atsakymas: o kodėl ne?

Kaip jau žinote, vestuvėse nėra taisyklių. Pažvelkime į vestuves per pilkąją prizmę. Dėkingiausia yra tai, kad pilka spalva yra „donorė“, yra gan neutrali, todėl gali būti poruojama su kita spalva, tačiau dar šauniau ją poruoti su jos atspalviais, subtiliais pilkais tonais. Taip išgaunamas lengvas, erdvus, gaivus vaizdas. Šnekos šnekom, o dabar žiūrim, koks to realus ir „gyvas“ rezultatas:

Vystant šią tematiką naudokite kuo mažiau gėlių, joms atsvara visa pilkšvai žalia lapija, jos panaudokite gausiai. Taip pat puokštėje ar kituose puošybos elementuose įterpkite baltas ir kremines gėles, jų dėka įgaunamos pakopos, puokštė tampa netvarkingai tvarkinga :)

Metalai tokie kaip sidabras, varis, sendintas auksas labai gerai pasitarnauja dekoruojant. Nuotraukose parinkta aukso spalvos rekvizitai ir tortas su pilkais vandens motyvais. Pilka spalva atkartota vestuvinėje ir pamergių suknelėse, kuriose neapseita be nėrinių ir raštų, butonjerėse, kvietimuose.

Norite, kad šis įvaizdis taptų moteriškesnis? Panaudokite šiek tiek švelniai rožinėss. Norite, kad taptų šiuolaikiškesnis? Derinkite su tamsiai geltona. Kaip suderinta švelnūs pilki atspalviai su melsvais tonais matote paletėje.

Niekada nebijokite eksperimentuoti, niekada nebijokite išsiskirti, niekada nebijokite būti kitokie :)

Penktadieninė <wilke> 

0 Comments