Miesto raganos

Tarp intensyvių susitikimų su savo jaunaisiais šios savaitės veiklos vinukas tapo Liutauro Salasevičiaus pristatymas „Miesto raganos“. Mes kaip dvi  prijaučiančios Kauno raganaitės negalim praleisti tokio renginio :) Siautulingas pristatymas, ką aš jum galiu pasakyti! Manekenės realiai šiek tiek paraganėję, oj patinka man toks griežtas stiliukas, veriantis žvilgsnis, kūnu spinduliuojamas pasitikėjimas. Sėdėjau išsišiepus ir dėl kas antro rūbo aikčiojau, gal ir nenormalu (!/?), na bet visi turim silpnybių.. 

Pirmadienio rytas, o man vis dar akyse penktadienio suknelė, dėl šitos nežinau ką padaryčiau... :))

Kažin kaip jums perteikti žodžiais šitos suknelės gyvumą, juokavom, kad lyg jūros gyventoja. Einant tie kutukai įgauna gyvybę, taip smagiai žiūrisi :)

Vienas iš kuklesnių variantų, bet tikrai ne ką prastesnis, manau puikiai tinkamas antrąjai vestuvių daliai nuotakai pasipuošti.

Šitas derinukas tai jau visiškai mano mylimas stilius, atvirai pasakysiu, pavydėjau Patricijai Belousovai. Mintyse buvo tik vienas žodis "mano mano mano mano" :))

Štai dar viena visiškai nuotakiška gražuolė, jei kuklesnės vestuvės puikiai tinkama ir pagrindinei ceremonijai.

O štai ir drąsiai nuotakai žvyneliai, matytumėt kaip tamsoj prie apšvietimo šis deimantukas žėrėjo, ėmė ir užbūrė draugę negrįžtamai :)

Ir va kokių grožių būta, besituokiančioms vėsesniu sezonu puikus pasirinkimas, nuotaka ir graži, ir nesušalusi!

Ir dar šiek tiek minėtos gyvasties iš arčiau..

Ir štai pabaigoje, deja, bet nuotaka sužeista (pirma mintis, vaje, kaip gaila suknelės...).

Smagu, kad Lietuvoje yra telentingų žmonių, ačiū už šį reginį Liutaurui Salasevičiui, garso takeliai dar dabar galvoj ratus suka, projekcijos paliko labai didelį įspūdį, o kam gi nepatiktų sparnuotos manekenės? :)

 

Visos renginio nuotraukos Ramūno Tangurio. Ačiū jam!

Na o mudvi su drauge Jolita atvykusios į renginį taip pat nelikom nepastebėtos, kas irgi visai smagu. Trumpas straipsniukas žurnalisto akimis - http://www.klubas.lt/stilius/efektingu-damu-buri-papilde-dar-dvi-kaunietes.d?id=67433172.

Įdomu kartais paeksperementuoti su savo apranga vykstant į mados renginius, pasipuošti kažkuo "ekstremaliau" ar tiesiog įžūliau, smagu tiesiog būti bent šiek tiek kitokiai nei kasdien :) Vargu ar esam į kažkokį renginį iškeliavę be Elvyra Design papuošalų, čia jau mudviejų visiška silpnybė... o ir šiaip pastebiu, kad pas mus Lietuvoje tiek gėrio pradėta kurti, kad puikiai galima pasipuošti į renginį pasitelkus mūsuose gyvenančius talentus - štai mano bodis "Provocateur" kūrinys, mano delninė "Jovita Martin", draugės diržas "Vilma Statkuvienė", na ir žinoma minėtieji "Elvyra Design" auskarai, kurių niekada nebus per daug :) kuo toliau, tuo smagiau puoštis lietuvių kūrėjų grožiais!

Klubas.lt nuotrauka. Ačiū J. Baliutavičius.

Pirmadienio rytui tiek. Kai jis toks saulėtas, tai net ir ne pirmadienis regis, net ir ne darbai galvoj, net ir automobilį norisi pamesti :)

 

0 Comments