Nebeklijuokime plaukų!

Nežinau kas tai.. ar kreipimasis, ar nuogastavimai, ar noras judėti pirmyn.. bet šis blogo įrašas turbūt ir nuotakoms, ir į kirpėjoms, ir man pačiai, kaip vestuvių planuotojai. Dažnai nuotakos perskuba ir net neišsirinkę suknelės jau planuojasi likusį savo įvaizdį, tad ne kartą teko matyti įsigytus papuošalus, kurie netinka prie suknelės, todėl tenka pakeisti (neskubėkite, kam išlaidauti du kartus), arba neišsirinkus suknelės pasidaro bandomąją šukuoseną ir makiažą. O kurgi jūs taip skubate, merginos? Būtent vestuvinė suknelė užduoda toną koks turėtų būti likęs nuotakos įvaizdis: papuošalai, makiažas, bateliai. Kai ją išsirenkate, patarčiau suknelės nuotrauką parodyti vizažistei ir plaukų stilistei (idealu jei tai būtų komandinis pokalbis), kad įvaizdis taptų visiškai išbaigtas. Atrodo ne taip ir sunku, bet kai prasideda birželis ir pasipila vestuvės, vis dar būna labai liūdna dėl nuotakų šukuosenų. Žinoma, atviras klausimas, kodėl jos tokios: ar dėl nuotakų noro, ar dėl tam tikrų "specialistų" nemeistriškumo. Kodėl vis dar (mes jau XXI a. kai visi turime prėjimą prie interneto, žinome kas yra pinterest.com, meistrai gali nuolat tobulinti save įvairiuose seminaruose ir pan.) KLIJUOJAME PLAUKUS. Baisus liūdesys apima pamačius gražią nuotaką su "kokišu". O kaip kitaip jį pavadinti neįžeidžiant nei meistrės, nei nuotakos, kuri norėjo būti graži? Kodėl vis dar formuojami kuodai, su kuriais gražiai jautėsi mūsų mamos? Juk laikas nestovi, tendencijos keičiasi, visose srityse atsiranda daugiau laisvumo, kūrybiškumo. 

Tikrai tikiu, kad būna tokių atvejų, kai nuotaka nueina su pinterest.com gražuole nuotrauka, o išeina kaip su "lizdu" arba Avatarų uodegomis. Kaip to išvengti? Būtinai pasidarykite bandomąją šukuoseną pas pasirinktą meistrę, netgi jeigu jūsų draugės vestuvėms ją sušukavo puikiai, bet gal jums nepatiks? Nesirinkite atsainiai plaukų stilistės, padarysite milžinišką paslaugą sau ir fotografui vestuvių dieną. 

Bet, taip pat tikiu, kad kartais ir pačios nuotakos per mažai skiria dėmesio savo įvaizdžio išieškojimui, per mažai tariasi su stilistėmis, gal net per mažai pasitiki ir neįsiklauso į profesionalo žodžius? Jeigu jau einate pas tikrą profesionalą, merginos, klausykite ką jums pataria. Manau, kad šventės dieną tikrai nenusivilsite įsiklausę į profų žodžius. 

Manau, kad kiekvienas fotografas sutiks, kad 50% nuotraukų yra nuotakos suknelė, kita 50% yra makiažas ir šukuosena. Žinoma, nekalbu apie emocinį nusiteikimą ir pozityvą vestuvių dieną, be kurio nieko nebus :) 

Dažnai pati pasidomiu, kas gi naujesnio šukuosenų fronte, nes neretai aptariame su nuotakomis jų įvaizdį, tad štai į ką būtų galima orientuotis ir jums:

  

 

  

 

  

  

Nuotraukos iš www.pinterest.com

 

Besirenkant vestuvių šukuoseną atkreipkite dėmesį į:

  • suknelę, ar ji uždaresnė, ar atviresnė, ar itin puošni, ar paprastesnė. Nuo to priklausys ar geriau sukelti plaukus, ar palikti juos palaidus ir pan.
  • kokia vestuvių tematika: retro, boho, rustic, elegancija, miesto vestuvės. Nuo to ypatingai priklauso šukuosena.
  • šventės vietą: jeigu vestuvės vyks pajūryje norisi kažko visai lengvo, jeigu dvare, tuomet rinkitės subtilesnę šukuoseną
  • savo plaukus ir jų apimtį
  • savo prigimtį. Jeigu iš esmės esat vėjo nublokšta, tai ir nesirinkite tų išpūstų kuodų, kurie kalbės visai ne apie jus. 
  • savo plaukų spalvą ir idealios šukuosenos pavyzdžio modelio plaukų spalvą. Dažnai būna, kad tamsiaplaukė išsirenka pynima ant šviesiaplaukės merginos ir galvoja, kad atrodys taip pat. Neatrodys. Tamsiaplaukes pynimai dažnu atveju sendina.

O dabar pavyzdžiai, ko jau geriau nedaryti ir nenorėti, nes... na kaip sakiau, mes jau XXI amžiuje :) Nebedarykime iš plaukų lipdinių, šalmo, skulptūrų, makaronų ir pan.

  

 

 

 

 

 

Nuotraukos iš www.google.com

Aleliuja!

0 Comments