Spalvų derinimas

Dažni jaunie nori modernių ir stilingų vestuvių, o tai nemažai nulemia spalvų pasirinkimas ir jų derinimas, na ir, žinoma, kaip pasirinktas spalvas panaudosite. 

Spalvų pasirinkimas ir derinimas vestuvėms iš pradžių gali atrodyti daug paprastesnis, nei yra iš tiesų. Jūs turite tik vieną šūvį, tad svarbiausia neprašauti. Spalvų derinimas taps paprastesniu darbu, jeigu pasirinksite vieną iš pagrindinių spalvų, kurią pagyvintų keli kontrastingi papildomi atspalviai.

Renkantis spalvą vestuvėms visuomet pagalvokite apie savo charakterį, temperamentą ir siekius, jos turi atitikti jūsų būdą. Taip pat visi turime savo vaizduotę, simpatijas ir antipatijas tam tikroms spalvoms. Vieni savo vestuves įsivaizduoja šviesias, gaivias ir baltas, kiti renkasi kiek įmanoma sunkesnius, gilesnius atspalvius, treti teikia pirmenybę pagrindinėms, kontrastingoms spalvoms. Svarbiausia pasirinkti tai, kas padės ramiai jaustis šventės metu. Juk pasirinktos spalvos lydės jus visą vestuvių dieną, o atsiminimuose ir fotografijose - visą gyvenimą. Video filmuke rasite įvairių pavyzdžių, kaip galite derinti spalvas savo vestuvėms. Svarbiausia, nesirinkite daugiau nei trijų spalvų, na jau maximumų maximumas keturios.

Jeigu dar nusprendėte, kokios spalvos turėtų dominuoti jūsų vestuvėse, kreipkitės į mus, na o mes savo ruožtu visuomet atrasime patį tinkamiausią variantą jūsų porai.

  

 

Šią medžiagą jums atrinkau iš svetainės pinterest.com.

0 Comments