Bene viena iš smagiausių vestuvių dalių mums - matyti metų laiko darbą vestuvių dieną. Kaip mes tai galėtume praleisti? Nie-ka-da. Tad mūsų vestuvių planavimo ir dekoravimo studijos principas - neišskirti vestuvių planavimo nuo kordinavimo. Užsisakant tai yra viena ir bendra paslauga. Kas geriau už mus žinos ant kurio stalo dėsim tortą?, kada įnešti kaštus?, ar nuskambės pasirinkta giesmė per ceremoniją? kur žiedai ir nuotakos puoštė? ir išvis..kur nuotaka?! :))

Kad jau tuos metus padirbėjom iš peties, tai vestuvių dienos koordinavimas - malonumas. Vestuvių dieną nei jauniesiems, nei svečiams nereiks rūpintis niekuo, apart savo išvaizda ir gera nuotaika :) mūsų jaunieji mums patys svarbiausi!

Na o tie, kurie savo jėgomis susiplanavo vestuves, bet likus keliems mėnesiams iki jų po truputi pradeda nerimauti, kad atsiranda begalės smulkių darbelių ir kuo toliau jų tik daugėja, siūlau atbėgt pas mus konsultacijai ir užsisakyti vestuvių koordinavimo paslaugą. Sureguliuosim Jūsų vestuvių "eismą", peržiūrėsim scenarijų, duosim naudingų patarimų ir nerimo Jums kaip nebūta, o mes imsimės darbų.

Mūsų darbas bus visos vestuvių dienos koordinavimas, Jūsų suplanuotų idėjų,veiksmų įgyvendinimas, priežiūra ir kylančių probleminių situacijų sprendimas. Kad aptartume bendrą vestuvių dienos viziją skiriame du/tris susitikimus prieš vestuves, paskutinis pageidautina priešvestuvinę savaitę, kad jaustume bendrą šventės pulsą, jeigu dar kur reikia pagalbos, spėtume pagelbėti. Paskutinio susitikimo metu perimsime visus kontaktus ir jaudulį į savo rankas. 

Ką veikia vestuvių koordinatorė vestuvėse?

  • Būna ir jūsų ir svečių draugė, pagalbininkė, bitutė, patarėja, padėjėja, psichologė....
  • Perskambina pasilabinti su visais tądien užsakytais tiekėjais, maža kas dienas sumaišė? (neduok Die). O mūsų darbas, kad Jūs to net nesužinotumėt. Bendru žodžiu tai - paslaugų tiekėjų koordinavimas.
  • Sureguliuoja eismą, kad visi reikalingi daiktai ir rekvizitai atsirastų laiku ir vietoje. 
  • Atsakinėja į visus svečių klausimus ir pageidavimus, koordinuoja, kad svečiai jau lauktų bažnyčioje, kad po recemonijos išeitų pirmieji, pasirūpina gėlytėm/ryžiais/konfeti, suteikia visą reikiamą informaciją, globoja, kad nei vienas nesijaustų užmirštas.
  • Suorganizuoja šampaną ir užkandukus po ceremonijos.
  • Pataria kuo užimti svečius jaunųjų fotosesijos metu.
  • Padeda su prie bažnyčios dovanotomis gėlėmis, dovanomis, pristato į reikiamą vietą.
  • Su visais paslaugų tiekėjais palaiko kontaktą ir patikrina galutinį variantą, kad jis būtų toks, kokio nori jaunieji.
  • Koordinuoja svečius, kad visi vienu metu būtų vienoje vietoje: prie bažnyčios, bažnyčioje, šokant jaunųjų šokį, pjaunant tortą, įteikiant židinį, jauniesiems atsidėkojant svečiams ir t.t.
  • Stebi bendrą aplinką, kad niekur nieko netruktų ir visi būtų happy :)

Vestuvių koordinavimo paslauga kainuoja nuo 300 EUR iki 450 EUR. Viskas priklauso nuo jūsų šventės apimties, dienos plano ir svečių skaičiaus. Kadangi kiekvienos vestuvės yra skirtingos, tad ir kainodarą taikome lanksčią, skirtą būtent jūsų vestuvėms. Vestuvių koordinavimo laikas yra nuo pasiruošimo pradžios iki 24 val, o jeigu yra specialių poreikių, prisitaikome ir prie jų. Jūs švęskite atsipalaidavę, o mes dirbsime savo darbą.