A&J vestuvės

2016-07-29, kai šypsenos ir sijonai nugali pasaulį :)

Turiu nuotraukų, bet neturiu laiko. Tas laikas keistas "sutvėrimas". Jau atrodo tuoj tuoj, imu ir prisėdu..ir tada vienas skambutis, kitas.. ir pamiršti savaitei, kartais mėnesiui prie ko sėdai :) Todėl ir ši istorija susidėliojo tik ilgainiui. Jau įsibėgėja 2017 m. sezonas, o aš, prisipažįstu, apsileidusi, dar neįpusėjau apžvelgti 2016 m. Bet taip turbūt jau ir būna, kad kai vieną turi, tai kito pritrūksta.

Šioms vestuvėms ruošiamės ilgai ir linksmai :) susitikdavome su Aliona epizodiškai, nes gyvena Škotijoje, gana dažnai mėgaujasi komandiruotėmis į tolimąsias šalis, tad mano vaizdmuo šiose vestuvėse epizodiškas nebuvo. Tai tokios vestuvės ir yra mano gardžiausias kąsnis, kai galiu dirbti išsijuosus ir manimi bei mano komanda pasitikima besąlygiškai.

Visuomet labai smagu organizuoti mišrios poros šventę, iš kurios galime ir pačiai pasimokyti, atsidurti situacijose, kuriose dar nebuvai. Aliona gan konkreti nuotaka, plius minus papasakojo kaip įsivaizduoja savo šventę, tačiau interpretuoti ir dirbti taip pat leido. Žinoma, kaip dažniausiai ir būna, pirminė vizija nuo rezultato kiek skyrėsi, bet sakyčiau šauniai pavykusi šventė, be jokių nesklandumų (na gerai, buvo šiek tiek dalykėlių, bet jų jaunieji net ir iki šios dienos nežino, greit paslapčia išsprendėm), su saulėta diena, daug škotiškų sijonų ir garsių šypsenų :) 

Tai turėjo būti elegantiška vieno vakaro šventė, todėl vietą pasirinkome Raudondvario Oranžeriją, kur visad skanu ir puikus aptarnavimas. Žinoma, tam tikrų subtilybių yra, bet kaip ir visuose restoranuose. Šventę įamžinti Aliona patikėjo Antanui Minkevičiui, buvo labai smagu padirbėti ir pasivažinėti Kauno gatvelėmis kartu :)) Tikrai ne visi fotografai taip atsakingai pasiruošia fotosesijai, ką pastebėjau iš Antano pusės.

 
Alionos makiažu pasirūpino Carolina.lt meistė Guoda, o šukuosena charizmatiškoji Audra :)


Taip smagu, kai rytas prasideda be streso, be papildomų kelionių, kai nuotaka lengvu žingsiu keliauti į savo šventę :)

Panašu, kad ir jaunikis rytą pradaėjo be streso!


Šįkart vestuvės vyko nuostabaus grožio cerkvėje..

Paskutiniai paruošiamieji darbai :) Gėda prisipažinti, bet nebuvo pasirūpinusios iš anksto galvos apdangalais. Bet taip jau netyčia susiklostė, kad #partnerincrime
"netyčia" rado skarelę rankinėje, o aš "netyčia" draugės paliktą skarelę automobilyje. Migle, berods atidaviau tau ją? :D

Įtampa pamiršta, galime pradėti žvanginti škotiškais kiltais!
 


Kaip nekeista, šįkart ne nuotaka, o jaunikis turėjo keletą kostiumų :)

 


Tų frezijų kvapą uodžiau ir dabar..

Garsiakalbė Oranžerijos gyventoja Ara. Kiek ji beprabiltų, tiek nustebina :))


Už spaudos darbus noriu asmeniškai padėkoti Jolantai iš Printdeco. Ačiū, kad atsiliepiat
į mano skambučius 23 val. vakaro ir kitą rytą operatyviai turim pataisytą vardą. Būna visko,
tokios jau tos vestuvės. Svarbiausia, kad jauniesiems tuo rūpintis nereik :)

Saldžiais grožiais pasirūpino Food projects, o skaniausiais macaroonsais Vaida :)
 

 
Nesumeluosiu, tiek nuotakos mama, tiek nuotaka, pamačiusi salę ir plojo, ir graudinosi.
Tokios akimirkos atperka visą nuovargį :) Ačiū už dekoro darbus Vestuvių vėjai merginoms.
 


James pasistengė ir visus nustebino pirmu tostu LIETUVIŠKAI :) toks nerealus jausmas klausytis mūsų kalbos :)
 

 

Su Aliona ir James po vestuvių turėjome dar ne vieną smagų susitikimą, įspūdžių aptarimą, emocijų dalybas. Buvo tikrai smagu ir įdomu prisidėti prie judviejų šventės. Labai džiaugiuosi ir už save, kad jau turiu galimybę rinktis dirbti su įdomiais projektais. Na taip, gal jums žodis projektas čia skamba keistai, bet toks jau mano moto: vestuvės - šventė jums, projektas - man :)

Linkėjimai jums į Indiją, jaunieji ;)