S&J vestuvės

2016-08-14, kai vestuves suorganizuojam per mėnesį :)

Tai vestuvės, kurios visų pirma MAN PAČIAI buvo iššūkis. Na, bet kaip visi jau žino, iššūkius Agnė mėgsta. Mano giliu įsitikinimu, būtent išėjimas iš savo komforto zonos šaukte šaukia mus tobulėti, atrasti savyje dar nepastebėtų savybių, suprasti, kad gali dar ir dar daugiau padaryti. Turbūt suklusite, tai koks čia iššūkis? Jaunieji į mane kreipėsi lygiai mėnesis prieš vestuves. Vadinasi suorganizuoti vestuves nuo nulio (na gerai, bažnyčią ir fotografę jaunieji jau buvo pasirinkę) turėjome 35 dienas, kai dažniausiai turime BENT pusmetį. Viskas būtų kaip ir neblogai, jeigu nebūtų pats vestuvių įkarštis, kai kas savaitgalį po vestuves (o kartais net ir dvejas). Bet pirmas pasimatymas su jaunaisiais mane užkabino, kai žmonės visiškai nejaučia streso, dėl to, kad iki vestuvių datos liko mėnuo ir net mane bando įtikinti, kad viską spėsim, imu ir patikiu. Įdomiausia, kad per tokį trumpą laikotarpį, spėjome pakeisti net keletą lokacijų, nors jau buvo 95% nuspręsta, kad ČIA, bet pasirodo turėjom laiko ir pagalvoti, ir apsigalvoti, galutinai nuspręsta, kad šventė vyks Panemunės pilyje. Mano akimis, netrūko absoliučiai nieko ir greičiausiai turint metus laiko dėlioti šiai šventei, nelabai ką kitaip ir darytume. 

Kadangi jaunieji pasirinko Žolinių datą savo šventei, tai nejučia padiktavo labai daug sprendimų. Šventė buvo lengva, su daug žalumos pradedant bažnyčia ir baigiant dekoru, laisvės širdyse ir žmonėse, gyva muzika, kuri niekada nebūna blogai, šokiais ir tortu po atviru dangum. 

Vestuves per objektyvą užfiksavo Monika Požerskytė su asistentu.

 
Prie Sigitos grožio tądien prisidėjo vizažistė Ema ir plaukų stilistė Viktorija Novo


Vienas pagrindinių nuotakos norų buvo medžiai bažnyčioje. Pavargti teko, bet gavau.
Gyvus, žaliuojančius ir besistiebiančius į šviesą :)
 
Jie pasakė TAIP Šv. Jurgio bažnyčioje Kauno Senamiestyje..

Tas vidinis kiemelis bažnyčioje yra kažkas tokio... o kai jame ir styginių kvartetas griežia...
 

 

 
Sigita susidraugavo su VAMP mados namų vestuvine suknele, o Jonas pasirinko SuitSupply kostiumą


Pamiršome Jonui puokštę pagaminti, tai turėjo pats susirasti :D
 

 


Plokštelės plokštelės.. vienas iš Jono hobių :)

Tąvakar svečiams pirtį užkūrė Karolis Ramoška su grupe Funky Works 

Ir kaip be torto liepsnelių šviesoje. Ačiū Baker street už jį!
 

 
Šventės dekoru, kaip jau tapo įprasta, pasirūpino Roberta, buvo žalia žalia kur dairais :)

Už staltieses esu dėkinga Nėriniuota šventė
 

 
Visais saldumynais pasirūpino Baker steet

 

Štai tokią gražią šventę su jaunaisiais sukurpėm per mėnesį, spėjom ir pajuokauti, ir smarkiai pasidarbuoti. Po šitų vestuvių net pagalvoju, o kažin per dvi savaites..ar išeitų...? Na, gal atsiras 2017-ųjų vasarą, kas tokį iššūkį man mes, o tada jau ir pažiūrėsim :)

Linkėjimai nuo jau šventėmis gyvenančios Agnės ;)