Vestuvinių suknelių pristatymas

2016-02-10 kai vienas lauke ne karys :)

Viskas visad prasideda nuo mažos minties, taip ir mes su Daiva, pasėjom mintį, kurios vairius pjaunam šiomis dienomis :) prireikė daug laiko, daug rįžto, buvo ir nusivilimo, ir džiaugsmo - organizavimo laikotarpiu renginys yra kaip gyvas organizmas. Kai kurie dalykai keičiasi kasdien, tad čia ir atsiranda didieji iššūkiai, kaip suvaldyti informaciją, kaip viską gauti laiku, kaip pasitikėti kitais, kaip nenuvilti, kaip rasti kuo įdomesnę mintį, kaip ją realizuoti, kaip kaip kaip... Neslėpsiu, šis renginys, man buvo didelis iššūkis, bet būtent ne komforto zonoje mes tobulėjame. Taip ir šįkart. Jaučiuosi stipriai patobulėjusi, įgavusi neįkainojamos patirties, pažinčių... Antra diena kai bandau atgauti formą :))

Vasario 10 d. pradėjom nuo mados pusryčių "Gralis" restorane. Modeliai puikiai įsiliejo į esantį interjerą. Plačiau: www.kaunoaleja.ltwww.15min.ltwww.alfa.ltlietuve.lt. Svečius į mados pusryčius ir vakarinį kolekcijos pristatymą nutarėme pakviesti atsižvelgdami į žinomo astrologo bei sinoptiko Naglio Šulijos rekomendacijas.

 

Tatjana Lavrinovič, Gintarė Songailė ir Anna Douka – žinomų Lietuvos krepšininkų mylimosios vasario 10 d. Raudondvario pilyje tapo nuotakomis–kerėtojomis, pasipuošusios ypatingomis, rankų darbo, iš itin brangių audinių sukurtomis vestuvinėmis suknelėmis. Menėse, kur įprastai vyksta tik svarbiausi valstybiniai renginiai ar santuokų ceremonijos, tą vakarą išskirtiniu reginiu lepinosi kviestinė publika. Svečiai mėgavosi „Alexandre Penet“ prancūzišku šampanu ir „Food Projects“ ruoštais saldumynais.

Specialiai šiam vakarui papuošalus kūrė Simona Brazdžionytė. Pagrindiniu suknelių iš „Milla Nova“ kolekcijos modeliu taps T.Lavrinovič. G.Songailė dėmesį atkreipė į „Eva Lendel“ kūrinius, o „Crystal Desing“ veidu Lietuvoje sutiko būti A.Douka. Visos šios suknelės po renginio nugulė Vestuvių mados ir stiliaus studijoje "D'dress" Kaune.

Kartu su krepšininkų mylimosiomis tą vakarą podiumu žingsniavo ir Elita Citovičiūtė, Rūta Černiauskaitė, Justina Ieva Steponavičiūtė, Greta Kerutytė, Jolita Kuliešytė, Gabrielė Matelytė, Diana Nižnik, Deimantė Andriuškaitė, Eglė Gliaudelytė, Irmina Preisegalavičiūtė, Rugilė Ru, Jovita Kornelija Jašinskaitė, Viktorija Vaičaitė, Greta Matusevičiūtė, o ne tik suknelėmis, bet ir itin prabangiais „NIJOLĖ“ kailiais puošėsi Radvilė Labutytė, kuri grįžo specialiai iš Dubajaus į šį šou.

Pasiruošimą puikiai įamžino gabija.eu, tad galite pasmalsauti čia: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.979787875400943.1073741835.193559500690455&type=3

   

   

  

   

   

   

  

Prie modelių įvaizdžio kūrimo prisidėjo ir Simona Brazdžionytė, specialiai šiam pasirodymui sukūrusi savo autorinių papuošalų kolekciją.

Vakaro vedėjui Mindaugui Rainiui paskelbus oficialią vakaro pradžią, publika turėjo galimybę pasigėrėti primabalerinos Eglės Špokaitės baleto mokyklos auklėtinių šokiu. Viso šou metu skambėjo grupės iš Latvijos „Dagamba“ atliekama muzika. Tarptautiniame žinomame kolektyve, kurio nariais yra Valters Puce (violančelė), Anton Trocjuk (violančelė), perkusininkas iš Irano Hamidreza Rahbaralam, pianinu skambina ir lietuvis Dainis Tenis.

Įspūdingas domino kaukes pagrindiniams kolekcijos modeliams sukūrė Agnė Dekerė, Rasa Staškonytė ir Daiva Jurevičienė. Nepriekaištingais visų modelių makiažais pasirūpino Irma Baltrušaitienė, Neringa Ankudavičienė ir Gintė Ramutytė, plaukais „Cocos grožio namai“.

Po trijų dalių suknelių pristatymo renginio svečiai buvo pakviesti pasinerti į paslaptingą iliuzijų pasaulį – pasirodymą atliko mentalistas Nicholas Kin.     

Prie renginio sėkmės prisidėjo ir profesionali komanda: dekoratorės Roberta Drasutė su Asta Čipkuviene, Igarsa.lt kolektyvas, kuris tą vakarą rūpinosi podiumu, šviesomis ir garsu.

Specialius kvietimus – pagrindinių modelių iliustracijas - į šį šou piešė žymiausia mados iliustratorė Lietuvoje Ana Dee Style.

Be šios puikios komandos, nieko nebūtų įvykę. Vienas lauke ne karys. Tą aptarėm ir su G. Žilinsku, kuris fotografavo pagrindinių trijų modelių išankstinę fotosesiją Raudondvario pilyje.

 

 

 

N.Šulija apie renginio „Nuotaka – kerėtoja“ datą: „Zodiako rate grožį apskritai, ir gražius drabužius, gražias moteris, gražius renginius konkrečiai globoja grožio bei meilės skleidėja, globėja ir valdovė Venera. Dėl to aš ieškojau tokio laiko, kai Venera bus/yra stipresnė, įtakingesnė nei kitu metu. Pradedant laiku nuo Naujųjų metų pirmoji tokia data yra vasario 10 d., trečiadienis.

Na, trečiadienis angliškai – wednesday, tai yra Veneros diena (panašiai, kaip „monday“ yra Mėnulio diena, o „sunday“ – Saulės deina). Ši aplinkybė prie renginio temos irgi visai neblogai dera. Kiekvienas Zodiako ženklas turi savo stilių, tačiau dėl stilingiausiojo vardo varžosi du – Svarstyklės ir Žuvys. Renginio dieną Žuvų ženkle bus Mėnulis, todėl Žuvų ženklas, o kartu ir bendras stilingumo fonas bus pagerintas.

Zodiako rate yra planetos – geradarės ir planetos – piktavalės. Vasario 10 d. Venerą palaikys, rems, globos pats didžiausias Zodiako geradarys – Jupiteris. Tačiau pati geriausia Veneros ir Jupiterio sąveika bus ryte, 09:40.

Jeigu toks rytinis laikas pasirodys pernelyg egzotiškas, siūlyčiau tą pačią dieną, bet jau reikalus kreipti taip, kad kulminacija būtų 23:08, mat tu metu derės abiejų moteriškų planetų – Veneros ir Mėnulio (kuris yra vyras tik Lietuvoje, kitur pasaulyje tai yra moteris) energijos. Venera – moteriškumas, Mėnulis – motinystė, tad šių planetų sąveika irgi būtų labai tinkama.“