G&K vestuvės

2016-05-28, kai žalčiai laimina šventę :)

Yra vestuvių, kurios turi subręsti. Atrodo turi nuotraukas iš fotografo, peržiūrėjai ne kartą, viskas taip gražu, bet papasakoti reikia laiko. Tai TAS laikas atėjo dabar :)

Gintarė ir Karolis labai užsiėmę, pirmą susitikimą derinomės tarp jų įtemptų rudens darbų. Žmonės kelia žemės ūkį ne juokais, tad reikalas rimtas, veiklos daug, laiko mažai. O iš tikro pirmas susitikimas įvyko jau bene įpusėjus darbuotis su planavimais (na ok, gal ne puse darbų, o du trečdaliai buvo nuveikta). Drąsiai sakau, jaunieji buvo paprasti ir klausė patarimų, todėl ėjosi mums viskas sklandžiai. Ir dieną persiderinom, ir vietą persiderinom, ir vedėjus, viską sujungėm į bendrą katiliuką ir VUOLIA! Tranki šventė gavosi :) fainiausias dalykas būdavo plepėt su Gintare telefonu, nežinau, kiek bendram rezultate minučių mes prapliurpėm, bet galvoju - daug, kuo arčiau vestuvių - tuo daugiau. Tai dabar kažkaip būna trūksta tų skambučių, nes Gintarė buvo tikrai aktyvi nuotaka, mėgo visais klausimais pasitarti, tas man labai patinka :) jei jau samdaisi, žmogau, planuotoją, tai ir daryk tai ne dėl to, kad draugai taip darė :)

O grįžtant prie šios smagios šventės, ją pradėjom planuoti nuo tulpių. Sakom pavasaris, bunda gamta, tikrai bus, norim daug ir visur. Kaip visad pirminės mintys nuo galutinio rezultato skiriasi, bet ir kaip visad, galutinis rezultatas būna geresnis už pirmuosius užmojus. Bet čia jau Robertos darbas :) tąkart buvo ir tulpių, ir oranžinės spalvos, kurią prigesinom melsva. O visų fainiausia dalis, kai beruošiant šventės vietą, ant kėdės įsliūkino ir užsiropštė žaltys. Taip taip, pats tikriausias savarankiškasis lietuviškas žaltys. Vietoj nebuvau, bijot neteko, užteko telefonu išgirst :)) Greit googlint puoliau ir ką jūs sau galvojat. 

Žaltys – namų, židinio, mirusių protėvių, gerovės, sveikatos ir vaisingumo dievybė.

Būtent taip sako Wikipedia. Tikiu. Šventai tikiu, nes ši pora išskirtinė savo nuoširdumu ir paprastumu! Noriai dalinasi savo laime su kitais, o ir ne veltui sakoma, pasidalinta laimė padvigubėja. 
Šįkart vestuvių nuotraukomis mus džiugina fotografas Nerijus Janu.


Aš jums sakiau, kad čia rimti ir ūkiški dalykai vyksta. Jaunikis ir jo tėtis pririnkę daugybę padėkų šioje srity.

Už varliuko precizišką kokybę dėkojam Dom Bow Ties!

Apie mano požiūrį į šeimos draugus jūs žinot - privalomi :)


Pirmas Gintarės pasimatymas su puokšte. Bet dar ne savo - liudininkės. Apšilimui :)

Gintarės mamukas nuostabi moteris. Beje, ieškom jai vyro :))
 
Kaip gi be pagrindinio sargybinio? Kuris nieko nenori įsleist į namus ir iš vis kam čia tos vestuvės!!!

Tokiom šypsenom mes gyvenom visą vestuvių dieną, nes nu o ar yra čia ko nervuotis? :)

 
Štai ir mūsų jaunikis su gėlėm. Greit ekspromtu paorganizavom jaunųjų susitikimą lauko kiemelyje.
Ir viskas, kas yra ekspromtu padaroma, yra WOW, buvo taip jautru, kad braukė ašarą ne tik jaunoji :}


Gražuolė Robertos puokštė įsitaisė nepamainomam fone

Tas šuo, aš jum sakau, nerealus. Kažin ar be jo išvis vestuvės būtų įvykę :))

 


Ta jauki jauki žiedų dėžutė mano rankutėj :)

 
Ar jūs jaučiat kaip jaunoji giliai įkvepia TĄ akimirką?

 
Uoj ta broliška meilė, kokia gi ji žavi :)


Kas vairuoja BMW, o kas John Deere!

 

 


Pavasarį ant stalų savo įgudusiom rankelėm pakvietė Roberta. Pavasaris turi tiek daug spalvų..


Tąkart susėdimo planas buvo sumixuotas su momenitiu fotoaparatu, glaudu ir patogu.

Beprotiškai smagu gauti padėką iš jaunųjų bet kokiam pavidale :)

Ir dar trupinėlis dekoro grožių per Jurgita Lukos fotoaparato akutę :) taip smagu, kad ta akutė kiekvienam rodo skirtingai ir mes galimės grožėtis skirtingais rakursais. Ačiū Jurgita!Saldumynų turėjom daug ir skaniai. O kad būtų skaniai pasirūpino Baker Street Kaunas


Gražuolį ir skanuolį tortą pagamino Bella Toscana
 Tai vat šiteip gėrėm atšaldytą vyną, gėrėjomės gėlių ansambliu, vakarop šildėmės kavute ir retsykiais per stiklą stebėjom šventės svečius (čia beje vienas iš maloniausių dalykų, kai vėlų vakarą jau stresas nuslūgęs, o tu matai, kad viskas ir sklandu, ir gražu, ir svarbiausia smagu). Gėris tos vestuvės. Aš dar tik gera savaitė kaip laisva, o jau pasiilgau vestuvių :D Bet kiekvieni metai atneša vis kažką savo. O šiaip tai šiūmetiniai šviežūs bučiniai Jums Šmigelskiai ;) Jūs labiau nei šaunūs!