V&Ž vestuvės

2018-07-21, kai jaunieji susipažįsta Debesų g. :)

Tai buvo gan operatyviai suorganizuotos, tačiau nesvietiškai gražios vestuvės vertos žurnalo.. Ai, tiesa, jos ir pabuvojo žurnale ;)

JI – su plačia šypsena ir užtikrintai per gyvenimą žengianti moteris;  jo ramybės, pilnatvės ir gerumo oazė.
JIS  - vietoje nenustygstantis ekstremalas ir turintis puikų humoro jausmą vyras; jos tvirtas petis ir niekada neleidžiantis sėdėti vietoje gūsis.
JIE ABU – itin charizmatiška ir harmoninga pora ištroškusi nuotykių bei kelionių. Jie vienas kitą tobulai papildantys ir turintys vieną bendrą didelę svajonę, link kurios nusprendė keliauti kartu.
SUSIPAŽINO – Susipažino prieš 3 metus Kaune draugų kompanijoje, Debesų g. (todėl jaunieji juokauja, kad nukrito vienas kitam iš dangaus);
JIE GYVENA – Kaune;
SUSITUOKĖ – Kaune, 2018-ųjų metų liepos 21-ąją dieną;

Su Viktorija ir Žilvinu susitikome įpusėjus žiemai. Po ilgo ir, neslėpsiu, linksmo pokalbio pasiūliau nepriimti jokių skubotų sprendimų ir susisiekti kitą dieną, tuomet galutinai nuspręsim ar organizuojam jų vestuves kartu. Už keletos minučių, beplaunant kavos puodelius po susitikimo, gaunu SMS žinutę: Įsėdom į automobilį, pažiūrėjom viens į kitą ir viskas aišku, dirbam”. Tąkart supratau, kad turėsiu nesvietiškai smagią porą :) ir nuojauta manęs nesuklaidino. Detalė po detalės pradėjome dėlioti jų vestuvių dienos puzlę. Viskas prasidėjo nuo šventės vietos parinkimo, ji uždavė tolimesnį toną visai šventės stilistikai. O ir “SALA” restoraną jaunieji pasirinko neatsitiktinai, pirmas pasimatymas vyko būtent Nemuno saloje. Labai smagu, kai jaunieji atsižvelgia į prasmę suteikiančius aspektus, tuomet šventė tampa tokia asmeniška.
Kadangi restorano interjeras visiškai netipinis vestuvėms, dekoruoti pasitelkėm moderno mylėtoją Aistę iš “Kvietkos” kuri su savo komanda šventės vietą pavertę mažu moderniu rojumi. Iki rezultato žinoma ėjome mažais žingsniais, bet kai įgavome jaunųjų pasitikėjimą viskas ėjo kaip per sviestą. Turėdami vietą ir stilistinį aiškumą, didelį dėmesį skyrėme detalėms: kvietimams, poros aprangai, aksesuarams, programos išpildymui ir žinoma dekorui.

Dekoruojant restoraną norėjosi pasitelkti neįprastų idėjų, kuo mažiau matytų rekvizitų (didžiąją dalį Aistė su komanda gamino būtent šiai šventei), kitokių nei įprasta gėlių kompozicijų, nes šventės vieta suteikė galimybes kurti be rėmų. Visur akcentavom modernią žalumą, geometrines figūras, aukso detales ir, žinoma, svarbiausia užduotis buvo sukurti patalpoje jaukumą. Šventės diena buvo suplanuota išties skrupulingai, paliekant šiek tiek laisvės tiek filmuotojams, tiek fotografams, bet kaip ir visose vestuvėse pasitaiko smagių nuotykių, kurie išlieka žinomi tik tąkart dirbusiai komandai :) Be galo smagu, kad jaunieji visa suburta komanda pasitikėjo, todėl visi atsidavėm darbui ir kūrybai, ko pasekoje gimė ši graži vestuvių istorija.

VESTUVIŲ REZIUMĖ:

Vestuvių planuotoja – Įkvėpta vestuvėms (Agnė Martinkėnė)
Vestuvių stilius / tema – Industrial (modernios miesto viestuvės)
Spalvos – Žalia, auksinė, pilka
Fotografai – AA studio
Kviestinių svečių – 50
Kvietimai/vestuvių kanceliarija – Sugar letters
Nuotakos suknelė – “EVA LENDEL”. Atstovas - Vestuvių mados ir stiliaus studija “D’dress”
Vakarinė (antra) nuotakos suknelė – Ted Baker
Nuotakos bateliai /aksesuarai – Bateliai “Ted Baker”, auskarai “Elvyra Design
Šukuosena ir makiažas – šukuosena –plaukų stilistas Donatas Potra (“Mooza”), makiažas – Agnė Duobienė Makeup Artist
Jaunikio kostiumas – Ermenegildo Zegna
Puokštė, dekoras – Kvietkos
Sutuoktuvių žiedai – Autorinė juvelyrika “Monodija
Ceremonijos vieta – Kauno Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia
Pobūvio vieta – Restoranas “Sala” (Žalgirio arena)
Vestuvių vaišės – Restoranas “Sala”
Tortas – Laroche
Desertai – Virtuvės mitų griovėjai (VMG šou)
Renginio vedėjas – Donatas Baumila
Atlikėjai – Martynas Kavaliauskas
Vestuvių filmas – Gruvi media
Fejerverkai – Blikas
Pirmasis šokis – Gintarė Malinauskaitė (Gintarės šokių ir laisvalaikio studija)
Medaus mėnuo – Como ežeras (Italija)