A&T vestuvės

2016-08-04, kai švenčia du sportininkai :)

Ši pora man buvo ypatinga.. nesakau, kad kitos mažiau ypatingos, tačiau mane su Akvile sieja giminystės ryšiai, tad su visais ryšiais atsakomybė tik didesnė, o linksmumas, kai viskas pavyksta - dvigubas. Ne. Gal net trigubas :)

Akvilė su Tadu abu užkietėję sportininkai iš sportininkų šeimų. Tado antra religija (po Akvilės) krepšinis, o Akvilės tinklinis. Kaip šiandien atsimenu tą dieną, kai nelabai smagiomis aplinkybėmis susitikę, su Akvile išsišnekėjom, kad turi draugą. Tuo metu draugystė dar buvo tik tik pašauta į orkaitę :) su Akvilės mama pajuokavom, kada gi vestuves kelsim, bet mama nusprendė, kad dar per jauna. Štai praėjo maždaug pusantrų metų ir pasiroooodo, visai ta mūsų Akvilė ne per jauna, labiau nei pasiruošus ir labiau nei apsisprendusi. Bet moteris turbūt viskam pasiruošus, kai sutinka tinkamą vyrą. Kaip sako pati Akvilė - "kad kiekvienai po tokį!".

Planavimo laikotarpis su šia pora buvo labai smagus, nes jie visko norėjo kitaip ir nestatė nei manęs, nei savęs į jokius rėmus. Dėliojomės įvairius planus, nuo sutuoktuvių laive iki pietų lauko palapinėje. Nuomonės keitėsi ne kartą, bet tai visiškai normalu, nes kiekvienas renginys iki jo pabaigos yra organizmas. Gyvas organizmas. Pabaigoje likome prie pastarojo varianto - šventė dieną lauke. Kadangi čia Lietuva, čia lietūs lyja, žinau, kad kai vestuvėse atsiranda žodis "laukas", iškarto reikia apgalvoti ir planą B. Summa summarum, vidury dienos užsukom judesį Raudondvario Oranžerijos palapinėje, čia ir laukas, ir palapinė, ir graži aplinka, ir skanus maistas. Kadangi Sebežiovai jau kitą dieną buvo pasiruošę iškeliauti į Indoneziją kopinėti medaus, tai pagrindinė šventė užsitęsė iki 20 val., o neoficiali dalis Kauno Senamiestyje...istorija nutyli :) Kai dar tik dėliojom planus, turėjau vieną kitą abejonę, kad tik būtų smagu vidury dienos švęsti, juk lietuvaičiai pas mus taip nelabai pratę. Bet vestuvių dieną Akvilės ir Tado svečiai ėmė ir iššovė nuotaikos bombą. Kai šokiai vyksta 17 val. dienos lietuje taip, kad net Raudondvaris skamba, kai susirenka geriausi draugai, kurie pasiruošę pasidžiaugti nauja šeima, o ne tikisi būti pralinksminti, kai nieks nestato savęs į kažkokius standartus, pavyksta atominė šventė. Ir netrūksta nei torto pjovimo, nes jis buvo, nei šokių, nes viskas sušokta, nei bendravimo, nei nuotraukų, nei laiko, nieko!

Akvilė su savo draugėmis pasiruošimą pradėjo Amberton cosy viešbutyje.  
Vestuvių popietę šauniai pravedė Tautvydas Baltramonaitis. Nuotakos puokšte ir dekoru pasirūpino Roberta Drasutė.

Prie nuotakos grožio tądien prisidėjo: suknelė - Vestuvių mados ir stiliaus studija D'Dress, makiažas FaceGlow, šukuosena Unison salonas. 

Nuotraukų autorius Augustas Četkauskas. Pagarba Augustinai už tokį rezultatą, per tokį trumpą laiką (vestuvių fotosesijai po ceremonijos buvo skirta nepilnai 1 val. laiko).

 

 


Sprendžiam reikia čia to veliumo ar ne :)

Reikia..
 
Iš puokštės turbūt supratote, kad vyravo marsala spalva

O bažnyčioje jau laukia nesulaukia Tadas ir visi svečiai :)


Trejybė.. be kurios neįvyktų nė viena vestuvė :)

Kiek čia gyvena laimės...

They said yyyyeeesss! :)


Man regis, kad taip mergina žvelgia, kai žino, ko nori iš gyvenimo..


Nemelavau sakydama, kad netrūko NIEKO, iš tiesų, buvo net daugiau, nei pas kitus :)

Puokštės metimo metu, vienai iš Akvilės draugių pa-si-pir-šo!

Pasidalinta laimė padvigubėja :)

Vieni puošia supynes, kiti... Roberta kaip visad unikali :) Foto Robertos.

Kur patupdyti saldų stalą persialvojom 5-6 kartus, nes oras keitėsi kas 10 min., buvo visko :) 
Foto ir dekoras Robertos. Saldumynai Dolce Dolce, tortas Daukšiagirės dvaro konditerija

 

Tokia štai smagi šventė mus aplankė rūgpjūčio pradžioje ir su saule, ir su lietumi viename :) bet svarbiausia kaip visad: jaunųjų nuotaika ir nusiteikimas ir svečių atsipalaidavimas, daugiau nieko ir nereikia. O ką jau turi Akvilė su Tadu savo brangiausioj skrynioj - tai draugus :) Viso planavimo laikotarpiu Akvilė save vis nuotaka siaubūne vadindavo, bet jei taip nuoširdžiai - tai nei viena siaubūnė dar neprisipažino, kad ji siaubūnė :) Daugiau tokių nuotakų ir daugiau tokių požiūrių.

Pusiau naktiniai linkėjimai nuo rugpjūčio pasiilgusios Agnės, kuri jau viena koja lovoje ;)