R&D vestuvės

2015-08-28 kai Provansas susuka jauniesiems galvas :)

Tai buvo vestuvės, vertos žurnalo! Ir žinot nuo ko prasideda harmonija visame kame? Ogi nuo jaunųjų! Tai žmonės, kurie neša ramybę, šilumą ir gėrį, iniciatyvūs, su šimtais šaunių idėjų, gerbiantys savo aplinką, vienas kitą ir savo artimuosius.. ai, galėčiau tęst ir tęst, tokiems žmonėms privalo sektis gyvenime! :) Šių vestuvių planavimas nebuvo labai ilgas, nepilnai pusmetis, bet labai smagus. Puikus įrodymas, kad net ir per sąlyginai neilgą laiką, galima suplanuoti ir įgyvendinti nuostabią šventę. Tik maža pastabėlė - ne savaitgalį, nes likus pusmečiui iki sezono įkarsčio, gerųjų vietų, gerųjų vedėjų ir viso kito gerojo jau likę mažai, o mes nenorim rinktis iš to kas liko, mes norim geriausio! Tad jaunieji nusprendė - penktadienis.

Visas vestuvių konceptas susidėliojo gana greitai, kažkaip šįkart jaučiausi žinodama, ko jauniesiems reikia, o ir mačiau jų pasitikėjimą, jie 100% sugėrė mano patarimus, tad viskas susidėliojo lyg savaime. Surinkom tokią šaunią komandą, kad net buvo gaila, kad diena taip greit bėga. Fotografavo šaunioji Monika Dovidaitė, ačiū tau, Monika, nieks kitas nebūtų geriau įamžinęs šios šventės! Daug šviesų, daug garso, daug šokių, daug linksmybių tą vakarą mums parūpino IDOS komanda, ačiū Miša, kad tu toks esi, kai galiu tavimi pasitikėti 100%! Šventė vyko Kudrėnų sodyboje, ačiū Laimai už tokį draugišką ir šiltą priėmimą, susimatysim jau netrukus ;) nuostabiai ir su kaupu vestuvių tematiką išpildė dekoratorė Roberta Drąsutė, po žuvyčių žinau, kad į tave galiu kreiptis praktiškai su bet kokiu projektu! Papuošalus gamino dvi naujos meistrės Lietuvos padangėje - nuotaka ir nuotakos sesė! Kažin ar gali būti mielesnis ir brangesnis papuošalas, nei sudėtas savo rankomis? Rūtelės suknele pasirūpino Daiva, ačiū nebežinau kelintą kartą, tas grožis nuotaką net ašarą privertė nubraukti. Tada ir supranti, kad suknelė ir nuotaka - lyg viena, ir šiai dienai neįsivaizduoju Rūtelės atrodančios kitaip :) Makiažais rūpinosi Jolita, kaip patogu, kai vizažistė gali atvykti į jums reikiamą vietą, bet kokybiškai atlikti darbus.

Rytą pradėjau kelione į dar nebūtą kraštą - Kazlų Rūdą. Visad miegu neramiai, kai važiuoju ten kur prieš tai nebuvus, nors ir su navigacija, nors ir užsimetusi laiko, nors ir dešimt kartų iš vakaro peržiūrėjus maršrutą, bet vistiek, o maža ką. Aišku, čia tik dalelė, kas neleidžia miegoti naktį prieš vestuves, tik paįvairinimui :) Rūta su Domantu rytą pradėjo atskirai, abu be jaudulio, tik su didelėm šypsenom!


Kaip du vandens lašai.. čia jeigu paklaustumėt, kur slypi nuotakos grožis! :)

Makiažu tądien merginas aprūpino Jolita. Sakė buvo labai lengva, spėkit kodėl? :))

Atspėjot! Šeimos moterys tiesiog alsuoja moteriškumu ir elegancija!


Autentiška žiedų dėžutė, kurią rado nuotaka tarp savų sendaikčių.

Štai ir mūsų gražuolės pamergytės, su Žanetos Juozapavičienės
kurtomis suknelėmis!

Ceremonija vyko Raudondvario bažnyčioje, su gėrį nešančiu kunigu..

Kaip gi be planuotojos :)) visad būna labai smagu segti butonjerę, kai ji
tiesiog neįsisega. Tiksliau įsisega, tai tik laiko ir jaunikio juoko klausimas :)
Dabar kai pati žiūriu, tai atrodo, kad net ir aš spalviškai deriu prie visų :))


Kągi, vargonininkė įstrigo kamštyje, tad pats laikas pasifotografuoti :))


Viskas! Ryžiai su viržiais plaukuose, jaudulys pamirštas, laikas švęsti!

Kadangi lauke šiek tiek lašnojo, dalis fotosesijos vyko Dubingiai interjero
parduotuvėje. Labai netradiciškai, bet kodėl gi ne? Jei provansas, tai iki galo! :)

 


Gražuolės sesės.. kai abi gyvena vienodu džiaugsmu :)

Rūtelės staigmena Domantui vestuvių rytą! Ko jau ko, bet staigmenų tądien
tikrai netrūko :)

Jus galima fotografuoti bet kur, rimtai, rezultatas nenukenčia :))

Štai ir mūsų vakaro balsas - Miša, IDOS kolektyvo kelrodė!

Dieve, kokie jūs SMAGŪS, taip gera į jus žiūrėti :)


Į dekorą šįkart patys jaunieji sudėjo labai daug savęs, idėjų, norėjo, kad viskas būtų išpildyta maksimaliai, nemažai darė patys, taip sutaupėme biudžeto. Pagrindinė tema - Provansas (Prancūzija). Iš Provanso regiono išrinkti keturi žymiausi miestai, kurie tapo "stalų numeriais". Kiekvieną stalą Roberta puošė atitinkant miesto tematiką, pvz: Kanai - filmai, Marselis - uostas. Visa tai atsispindėjo dekore, jo elementuose, prie vardo kortelių buvo pateikti lapukai, svečiams susipažinti su miestu, prie kurio stalo jie sėdi.


Miegojimo planą gamino patys jaunieji, užrašė Roberta. Gaila, raktai
jau kambariuose :)

Nepamirštas ir foto kampelis, kuris šįkart buvo labai jaukus. Vėlgi - Robertos 
nuopelnas, o Monika visa tai nuostabiai sufotografavo :)


Svečių vietoj gėlių paprašėme atnešti po savo nuotrauką su jaunaisiais,
nežinia kokios vertės yra šis rėmas, kuris niekad nenuvys!


Svečiai mielai pildė paruoštą klausimyną apie jaunuosius, momentinis
fotoaparatas vis dar gėrių gėris :)

Saldumynais kolektyviai rūpinosi Food projects, Vaidos skanėstai ir Bijola (tortas)


Kanelės, creme brulee, kruasanai, tartaletės, macaroonsai, morengai - visa tai
alsuoja Prancūzija..

 

Tai taip, labai teisingas užrašas - GERA PRISIMINTI. Dar ilgai bus gera prisiminti šias vestuves, jų dalyvius, pačius jaunuosius, žmones, kurie prisidėjo prie šių vestuvių įgyvendinimo ir sklandžios eigos. Taip gera būti vestuvėse, kur jaunieji nestresuoja, leidžia viskam tekėti savo vaga, pasitiki sutiktais žmonėmis, tada norisi padaryti VISKĄ, panašu, kad visi jums ir atidavė maksimumą :) Nors taip, tiesa, buvo tam tikrų niuansų, kai patys pasisiūlę groti smuikininkai vestuvių dieną bene ėmė ir persigalvojo, bet viskas išspręsta laiku, sugrota laiku, ir tik dar kartą įsiminta taisyklė - dirbk tik su tais žmonėmis, kurie MYLI savo darbą, juo gyvena, o ne jį atlieka.

Išsilydžiusi nuo nuotraukų grožio ir sunkiai galinti atrinkti jų mažiau Agnė :)