G&S vestuvės

2017-07-15, svarbiausias gyvenime kontraktas :)

...likus keletui dienų iki vestuvių, nuotaka duoda interviu ir sako "planavimo laikotarpiu turėjau tik du norus", chi chi taiiiiip, Gretut, tik DU :D žinoma čia juokai, Greta su Simu norų tuėjo daug, nuo didelių iki smulkiausių, tačiau visi mano supratimo ribose, todėl buvo miela malonu dirbti. Vienos iš tų vestuvių, kai darbas tampa nebe darbas. Aš net kartais pagalvoju, kodėl kiti sako "nemaišyti darbo su malonumais", bet kaip tada jūs dirbat, jei darbas neteikia malonumo? :)

Viskas prasidėjo nuo nekaltos Gretos užklauso el. paštu, kas kaip kada už kiek čia pas mus vyksta, nes būsimi jaunavedžiai gyvena ne Lietuvoje, dėl to truputi nerimavo. Pasikartosiu šimtąjį kartą, planavimo laikotarpiu užtenka, kad grįžtumėt vieną kartą, visus kitus reikalus pradedame ir baigiame derintis el. paštais. Tokia jau ta praktika, kai Lietuvoje liko vos 2 mln. su trupučiu. Bet visad įdomu ir malonu dirbti su žmonėmis mačiusiais pasaulio, mylinčius ir gerbiančius aplinką bei vienas kitą, todėl dirbti su šia pora buvo vienas malonumas. Aišku, gaisrų turėjome, kaip ir bene kiekvienose vestuvėse, bet visi laiku užgesinti. Vienas įsimintinesnių: vestuvių išvakarės (apie 21:30) dėliojuosi namuose ramiai maršrutus, peržiūriu ar visus daiktus susidėjau, žinau, kad jaunieji jau turi įsikurti dvare, susidėti daiktus ir su draugais ten pavakaroti :) skambina nuotaka, balsas išsigandęs: Agne, ar tu matei kokius dvaras įrankius išsitraukė, aš tokių nenoriu! Okey, pirma mintis tik kad dabar 21:30 vakaro, bet jei blogi, vadinas reik ieškot išeities. Greit skambinu į "Nuomos namai" nevalingai atsiprašinėdama ir paploninus balselį "padėėėėkit". Gerai sako, padėsim, bet reiks iš Vilniaus 7 ryto pasiimti. Skambinu vedėjui, nes aš tai mergina iš Kauno :) "padėėėėk" važiuosi iš Vilniaus, gal gali įrankius paimt? Negaliu, vėliau važiuosiu, bet galiu komandos nario tel. nr. duot, jis gal pasiaukotų. Skambinu niekuo dėtam jaunikaičiui su pagalbos šauksmu, nes laaabai reikia.. sutinka! Taip lieka ir planuotoja išgelbėta, ir nuotakos nuotaika gera, ir įrankiai tik dar labiau pasitarnavo dekorui. Tad nėra padėties be išeities. Bet pamoką gavau ilgam, kad ir kokiame dvare švęstume, serviruotę pasitikrinam nuo šiol pirmo vizito metu :)  gyveni žmogus ir mokaisi.. o po to iš tokių situacijų smagiai pasijuoki.

Taigi atskleisiu paslaptį, kad nuotakos du norai buvo: konkretus fotografas ir graži šventės vieta :) Kviečiu pasidairyti į Lino Dambrausko fotogaleriją:

 

Princesės rytas <3

Nuotakos šukuose pasirūpino draugė, o makiažu Gabrielė Sabaliauskaitė, tad jokios įtampos tąryt nebuvo :)

Nuotaka kilusi nuo Tauragės, tad santuokai pasirinko Tauragės liuteronų bažnyčią.

Boooom!

Vestuvinė idilė...

 

Nuotakos suknelės dizainerė - Oksana Mukha / D'dress studija

Jo didenybę tortą gamino "Smaližiaus tortai"

Floristika - Roberta Drasutė; stovai ir figūros - Vuolia; staltiesės - Nėriniuota šventė

Garsieji įrankiai :)) Už meniu dizainą dėkoju Evelinai iš "Sugar letters"

 

Kad toji diena būtų tokia, kokia ji buvo, derinomės bene metus laiko. Bet buvo verta, nes šventė išties pavyko graži ir sklandi, tad dar ilgai bus gera ją prisiminti. Ne tik ją, bet ir jaunuosius, kurių dėka turėjau progą nuveikti šį bei tą gražaus :) Atskirą padėką siunčiu savo bendražygiui Michailui Frishmanui - vakaro balsui ir protui, bei grupei I'dos. Su jumis visad paprasta, o aš tą labai vertinu :) Na o dabar keliaujam į susitikimą su 2018 m. nuotaka. Let the show begins :)