S&T vestuvės

2016-07-23, kai tenka prisijungti pakeliui

Namų darbai vėluoja..nei daug nei mažai, teoriškai metais. Jeigu taip universitete, jau šluočiau gatves :) Bet prisėsti prie Skirmantės ir Tomo vestuvių būtent šiąnakt, turbūt simboliška, nes vos prieš 3 dienas, liepos 23-iąją, jie atšventė pirmąsias vestuvių metines - popierinės dar liaudyje pramintos.

Su šia pora susitikom pusiaukely, kai jie jau buvo pasirinkę tam tikrus tiekėjus, su kuriais kiek ir paplušėti teko, neslėpsiu. Kai nežinai ko iš žmonių tikėtis, nes niekad neteko turėti kontakto - pradžioj baisu. O po to baimė tampa arba pagrįsta arba ne. Žinoma smagiausia, kai paslaugų tiekėjai išsklaido visas baimes, ir mielai priskiriu juos prie rekomenduojamų. Na bet būna visko.. Tad susirinkę tam tikrą klaitį pora kreipėsi į mane, nes viduryje planavimo kiek pasimetė "O tai ką dabar daryt?". Turbūt šis klausimas jaunavedžius kankina dažnai. Taip žingsnis po žingsnio viską atpainiojom ir summa summarum pavyko graži ir jauki šventė. Kadangi Skirmantė su Tomu gyvena ne Lietuvoje, dažnai matytis neteko, bet chat'inom tai jau puikiai :) Tai išaušo diena, kai pasirodom, per Nerijaus Šabanausko objektyvą.

Ateinaaaaam! :)

Balandžiai vestuvėse su planuotojom retas atvejis. Pati irgi nesu jų entuziastė. Tačiau jaunieji aiškiai tarė - norim.
Tad pamaniau, o kam leisti vieną, jeigu galim paleisti 16-ka? Gavus pritarimą kibau į paieškas.

Visad smagi užduotis būna derinti pamergių aprangą, ypač kai pamergės išsimėtę po visą pasaulį :)

Kiek daug dar visko nenuveikta..

Skirmantė svajonių suknelę rado D'dress studijoje

Love is in the air <3

Tokia ramybė jusyse.. gal net fototapetu galėtų būti? :)

Elvyra Design auskarų, nuotakos ir puokštės ansamblis

Tortas buvo tiiikras dičkis, kuriuo pasirūpino Giraičio kepykla

Dekorui su jaunaisiais sutarėme pasinerti į baltos ir pilkos spalvos dermę. Nieko nereikalingo, tik švara ir minimalizmas. Dekoru pasirūpino Roberta Drasutė, o šios nuotraukos Jurgita Lukos fotografės:

Dėl X formos stalo derinomės, matavom, skaičiavom gan ilgai, bet esu labai dėkinga sodybos savininkui Jonui, kuris mumis patikėjo ir nepatingėjo padaryti specialiai tam stalus.

 

Visad smagu prisiminti gražias vestuves, smagius jaunuosius ir tikras emocijas :)

Linkėjimai ;)