M&Ž vestuvės

2017-05-20, kai viskas vyksta pagal planą :)

Po kiekvieno sezono atrodo, kad VA, dabar tai jau pailsėsiu, susidėliosiu naujas mintis ir planus, naujus norimus įgyvendinti projektus, prisėsiu prie sezono blogo, peržiūrėsiu nuotraukas ir sudėliosiu mintis. Bet tas "VA" vis ima ir neateina :) ir labai dėl to džiaugiuosi, nes nauji neplanuoti projektai ir naujos vestuvės įsisuka nieko neklaususios, o laukti nėra kada, reikia imti ir daryti. Būtent tai šiuo metu ir darom, dėliojamės pagrindus kitų metų vestuvėms, o poilsis turbūt bus per Kalėdas, kai jaunieji dalins kvietimus ar bent dalinai per švenčių šurmulį nukreips savo mintis nuo būsimos šventės. 

Na o kai ateina žiema, tai visad smagu prisiminti pavasarį, kuris mums dažniausiai atneša pirmas vestuves, kai visi vestuvių rinkos tiekėjai jau būna išsiilgę darbų, ploja rankom "kada kada", dar nespėję pavargti ir didelėm šypsenom bei gerom nuotaikom pradeda darbus. Taip buvo ir su Monikos bei Žygimanto vestuvėmis. Dėliojomės jas atidžiai nuo 2016-ųjų vasaros. Šventė turėjo būti nedidelė, bet jauki ir kokybiška. O apie šios poros grožį ir jaukumą geriausiai pasakoja nuotraukų autorius Karolis Buta.. 


Monika suknelę išsirinko DIVA studijoje.. nors gal išsirinko ne tas žodis, labiau įsimylėjo. O mylėti ten tikrai buvo ką :)


Ir štai atėjo JI..


Šita nuotrauka verta apdovanojimo..


Ir jaudulio kaip nebūta!

 

 

 


Monika ilgai lankiusi šokius, tad pažiūrėti buvo į ką tiek svečiams, tiek man :)


Šventės dekoru pasirūpino Roberta Drasutė, o už tekstilę esu dėkinga Nėriniuota šventė

 

 

Kaip visad smagu prisiminti šventes, kurios praeina be didesnių nesklandumų ar jokio bereikalingo virpesio. Galbūt tai geras pasiruošimas, o gal jaunųjų tinkamas atsipalaidavimas.. Arba viskas viename :)

Linkėjimai ;)