Burgundiškai

Kai tuokiamės karališkai :)

Burgundiškai arba kitaip - Marsala. Ši spalva yra paskelbta 2015 m. spalva. Čia jau ne pridėti, nei atimti..nuostabu ir tiek!

Karališkos gėlės, karališkos spalvos, prabanga, estetika.. Jeigu kada manėte rinktis savo vestuvių spalva raudoną, tai nesirinkite, griebkite burgundišką ir tikrai neprašausite.

O ir mūsų studijai organizuoti tokias vestuves bus tikrų tikriausias įkvėpimas, pliūpsnis grožio :) labai džiaugiuosi, kad dar pernai su vienais jaunaisiais suderinom šią spalvą jų vestuvėse šią vasarėlę, pasirodo labai taikliai ir neatsiliekam nuo madų, nugi smagumėlis. Jau dabar jaučiu, kad rezultatas bus puikus! O jūs idėjų kaip panaudoti Marsala spalvą vestuvėse galite rasti vartydami albumą. Ypatingai ši spalva dera su aukso ir sidabro blizgučiu, kas irgi greičiausiai taps 2015 metų topu, nes parduotuvės vėl skendi blizgučiuose :) taip pat dera su dramblio kaulo spalva, kremine, švelniais rožiniais tonais.

Skanaus, Jūsų Įkvėptoji ;)

This palette - the personification of elegance and style in clothing and in the interior. Quiet dark gray that blends perfectly with the bright red and soft beige and cream, and a stylish burgundy puts the final accent. This combination of colors is perfect for the office or living room. Warm Summer Wedding Inspiration | Fly Away Bride